UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 12872269
nr 1287 2269
Golvur
Bemålat. Höjd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:12:55
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr